ARAÇ SİGORTALARI

Kasko poliçesi satın alırken ilk akla gelen riskler, çarpma, çarpışma, yanma ve hırsızlık... Bu risklerin yanısıra öngörülemeyen riskler de bulunmakta. Dolu, sel gibi doğal afetler, halk hareketleri, üçüncü kişilere karşı mali sorumluluğunuzun olduğu durumlar ve daha pek çok riskten aracınız ve siz etkilenebilirsiniz. Allianz en uygun kasko teklifi ile tüm bu risklere karşı sizi ve aracınızı güvence altına alırken, sektörde olmayan ayrıcalıklar ve hasar konusunda uzmanlaşmış ekibiyle hasarınızı en kısa sürede karşılar.

HEMEN TEKLİF ALIN

Kasko Sigortaları

Tüm Oto Genişletilmiş Kasko

Aracınızın başına gelebilecek birçok riske karşı güvence altına alan kasko ürünümüz, içerdiği zengin asistans hizmetleriyle de hayatınızı kolaylaştırır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Akıllı Kasko

Allianz Akıllı Kasko Sigortası avantajlı fiyatlarla sizi bekliyor! Aracınızın başına gelebilecek risklere karşı siz ve aracınız Allianz kalitesiyle güvence altında.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Markalı Kasko Sigortaları

Aracınızın markasına özel sunulankapsamlı teminatlarla aracınız güvence altına alınır. Ayrıca zengin asistans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Tamamlayıcı Kasko

Allianz Tamamlayıcı Kasko sigortası ile trafikte başınıza gelebilecek; ancak zorunlu trafik sigortanızın karşılamadığı çarpışma, çalınma, 3. Şahıslara karşı artan mali sorumluluk gibi risklere karşı güvence altında olursunuz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

2. El Garanti Sigortası

Allianz İkinci El Garanti Sigortası ile satın aldığınız 2. El otomobilinizde oluşabilecek arızaları Allianz kalitesiyle güvence altına alabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası

Türkiye’de her türlü motorlu taşıt sahibinin yaptırmakla yükümlü olduğu zorunlu trafik sigortası ile kaza durumu olduğunda, sigorta sahibi güvence altına alınır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Araç Sigortalılar için

Zorunlu trafik sigortası

Anlaşmalı Oto Servisleri

Size en yakın anlaşmalı araç servislerini görüntüleyebilirsiniz.

ARAMA YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Trafik Hasarı Anında Yapılması Gerekenler

Hasar Anında Yapılacaklar ve İlgili Dokümanlar

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kasko Hasarı Anında Yapılması Gerekenler

Hasar Anında Yapılacaklar ve İlgili Dokümanlar

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasar Dosyası Oluşturma

Hasar Dosyası Görüntüleme

Kaza Tespit Tutanağı

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Copyright © 2014 - Tüm hakları Ayd Sigortaya aittir.